ВАШИ КОМЕНТАРИ ...

 ПОЧИТУВАНИ ПАТНИЦИ НА ОРИЕНТ ЕКСПРЕС, случајни гости  и редовни наши љубители на убавата храна....

 

Ви го отстапуваме овој простор за да ни ги напишете вашите коментари.

Како сте задоволни од нашата услуга, од храната, од патувањето во купето со вкусните и необични вкусови .... ?!

Кажете ни некоја Ваша вкусна желба а ние ќе се потрудиме да ви ја исполниме и во вашата порција да го додадеме вкусот по кој повторно ќе се вратите ... 

 

 

 
Прва посета на Ориент - Бинго ! Едноставно , мое катче во Дебар Маало ,а храната , зачинета со љубов, право задоволство Јордан Малевски
Seuste nemame takov zbor za da ja iskazam celinata... A ako gi opisuvam ubavite mali delovi koi me ispolnuvaat vo OE togas ke mi treba mnogu... Ednostavno NAJ... MNOGU... PRIPAGANJE... PRONAOGANJE... IMANJE.... Aleksandar Zoff
Patuvajte kon ova prekrasno i blagosloveno mesto! Vo nego kje gi sretnete: Verata - ambientot, nadeshta - hranata i ljubovta - muzikata! Vasheto patuvanje tuka nema da zavrshi, tuku kje prodilzi .. ... Lina
12345678910...

Остави Коментар

Име и Презиме: Коментар:
Ве молиме внесте го кодот: